Biały napis Przepis na eCommerce na fioletowym tle, obok smartfon i słuchawki

Zmiany prawne w eCommerce 2023 – co każdy sprzedawca powinien wiedzieć?

Do stycznia 2023 roku mogliśmy mówić o tym, że Polacy są ekspertami w motoryzacji, polityce i historii oraz piłce nożnej.

Okazuje się jednak, że jedna z kluczowych umiejętności Polaków pozostała w tej wyliczance zupełnie pominięta. I jest nią znajomość Omnibusa!

Zgodnie z tym trendem dzisiaj w Przepisie na eCommerce będzie o zmianach w prawie 2023 i Omnibusie!

Ale zanim o trendach, powiem Ci, że początek tego roku to dla mnie okres intensywnej pracy – ze względu na dwie rewolucje w świecie eCommerce – ta związana ze zmianą prawa, ale także moją prywatną rewolucję, czyli utworzenie nowej platformy dimotely.

Dzisiaj chcę opowiedzieć Ci o zmianach w prawie, ale od tej bardziej praktycznej strony. Nowe prawo obowiązuje zaledwie miesiąc, a już mamy ważny komunikat od Prezesa UOKiK, któremu dobrze się przyjrzeć.

Powiem Ci, jak w świetle tego komunikatu informować o obniżkach cen w handlu i dlaczego wypowiedź UOKiK na ten temat może wskazać nowy kierunek w polskim eCommerce.

Jeśli zainteresował cię ten odcinek podcastu Przepis na e-Commerce to zasubskrybuj podcast, a jeśli oglądasz na YouTube zasubskrybuj mój kanał i pozostańmy w kontakcie.

Marka własna:

  • Zapraszam też do zapisania się na listę osób zainteresowanych moim ebookiem – „Przewodnik po reklamacjach i zwrotach”, który uwzględnia zmiany w e-handlu 2023:

https://webinar.krzywicka.pl/e-book

Posłuchaj odcinek