Jak to działa?

Czy wiesz, że nasi prawnicy współpracowali
już z blisko tysiącem przedsiębiorców? Doskonale wiemy, że sekretem tych najbardziej skutecznych jest… działanie. Bez wymówek!

A naszym zadaniem jest ułatwienie Ci tego
od strony prawnej.

Jak to działa?

Cały proces mieści się w 4 prostych krokach.

1. Wybierasz

Bezpłatny formularz podpowiada Ci, które dokumenty zakupić.

2. Uzupełniasz

Dzięki komentarzom i instrukcjom video szybko radzisz sobie z każdym wzorem.

3. Konsultujesz

Po krótkiej rozmowie z prawnikiem zyskujesz pewność dobrze wykonanego zadania.

4. Działasz!

Skreślasz dokumentację z listy to-do i skupiasz się na podboju rynku!

Ty

Chcesz wiedzieć, jakie dokumenty są potrzebne przy Twoim modelu biznesowym, żeby móc skupić się na tym, co ważne.

My

Dajemy Ci formularz, po którego wypełnieniu
od razu otrzymasz listę video wzorów, w które warto zainwestować w Twoim przypadku.

My

Dajemy Ci formularz, po którego wypełnieniu
od razu otrzymasz listę video wzorów, w które warto zainwestować w Twoim przypadku.

Ty

Chcesz rozumieć, co podpisujesz
– i dbać o to, by osoby z Tobą współpracujące również miały jasność co do Waszych umów
i czuły się bezpiecznie.

My

Szanujemy interesy obu stron. Dzięki instrukcjom video wiesz, co wypełniasz, a my dbamy o to, by każdy, kto będzie miał Twoje dokumenty w ręce, umiał się w nich szybko odnaleźć.

My

Szanujemy interesy obu stron. Dzięki instrukcjom video wiesz, co wypełniasz, a my dbamy o to, by każdy, kto będzie miał Twoje dokumenty w ręce, umiał się w nich szybko odnaleźć.

Ty

Chcesz mieć pewność, że po zakupie wzorów dokumentów będziesz w stanie je prawidłowo wypełnić, a nie utknąć w miejscu.

My

Umożliwiamy Ci sprawdzenie poprawności dokumentów przez prawnika podczas krótkiej rozmowy. Masz czuć się bezpiecznie, działać pewnie i spać spokojnie!

My

Umożliwiamy Ci sprawdzenie poprawności dokumentów przez prawnika podczas krótkiej rozmowy. Masz czuć się bezpiecznie, działać pewnie i spać spokojnie!

Tak w skrócie prezentuje się pakiet Konsultuję.

A jak to może wyglądać na przykładzie konkretnego biznesu?*

Adam
Adam
Grafik
Adam jest grafikiem. Po latach na etacie w agencji postanowił spróbować jako freelancer. Pierwsze zlecenie dostał od znajomej swojego kolegi. Miał przygotować identyfikację wizualną salonu kosmetycznego. A skoro to znajoma, a termin krótki - nie chciał „komplikować" podpisywaniem umów. Niestety, w trakcie pracy zleceniodawczyni kilkakrotnie zmieniała koncepcję, a Adam musiał zaczynać pracę od zera. Kiedy przypominał, że umawiali się ustnie na dwie rundy poprawek, a tak poważne zmiany nie były w ogóle ujęte w rozmowach o cenie, klientka zagroziła, że nie zapłaci wcale...
Po długich tygodniach wreszcie udało się zamknąć projekt, ale Adam nie chciał już więcej takich przygód. Dlatego wypełnił formularz na Dimotely i wybrał umowy przydatne w pracy grafika. Uzupełnił je w jeden wieczór, a potem podczas konsultacji na czacie upewnił się, że odpowiednio zabezpieczają jego interesy. Teraz nie sięga nawet po swój tablet, jeśli klient nie odeśle wcześniej podpisanej umowy! Ze spokojną głową projektuje mu się dużo lepiej, a klienci cenią sobie jasność procesu współpracy z nim.
Czytaj dalej
Justyna
Justyna
Programistka
Justyna jest programistką. Kiedy dostała pierwsze zlecenie na stworzenie kodu aplikacji dla obiecującego startupu, była wniebowzięta! Klienci byli bardzo zadowoleni, bo przygotowane przez nią rozwiązanie bardzo usprawniało pracę wewnątrz firmy. Po kilku miesiącach Justyna ze zdziwieniem zauważyła, że startup zaczął sprzedawać aplikację w abonamencie także innym firmom - a o komercyjnym wykorzystaniu wcześniej nie było mowy! Poprosiła o wyjaśnienie sytuacji, a kiedy długo nie otrzymywała odpowiedzi, zgłosiła się do prawnika...
Ten przejrzał umowę i wskazał, że nie zabezpieczała jej na ewentualność wykorzystania kodu poza firmą klienta. Znajomy podpowiedział jej, że na Dimotely znajdzie wzory umów, które chronią interesy specjalistów IT - ale uwzględniają też interes drugiej strony. Justyna użyła formularza do wyboru dokumentów, wypełniła je, a potem upewniła się podczas krótkiej konsultacji, że od tej pory jej prawa będą chronione znacznie lepiej. Teraz w wypadku komercyjnego użycia kodu, będzie dostawać dodatkowe wynagrodzenie.
Czytaj dalej

A jeśli przeszkodą nie jest dla Ciebie zrozumienie
dokumentów, a brak czasu?

Możesz wybrać pakiet Deleguję i oddać wypełnienie dokumentów
naszym prawnikom. Wystarczy, że po wybraniu videowzorów
zaznaczysz w koszyku odpowiednią opcję.

Jak to wygląda w praktyce?*

Asia
Asia
Właścicielka salonu sukien ślubnych
Asia przejęła rodzinny biznes - sklep z sukniami ślubnymi - i chciała rozwinąć go również w sieci. Sama zbudowała witrynę po godzinach pracy w stacjonarnym punkcie, opierając się o bezpłatne rozwiązania. Pod koniec była już tak zmęczona, że machnęła ręką na sprawy formalne i zmontowała regulamin sklepu internetowego z różnych kawałków znalezionych na innych stronach www. Po miesiącu dwie różne panny młode zwróciły jej poplamione suknie z prośbą o zwrot pieniędzy. Asia oczywiście wysyłała je czyste! Niestety, w regulaminie nie sprecyzowała warunków zakupów i polityki zwrotów, więc klientki wykorzystały tę lukę...
Asia mocno przeżyła całą sytuację - i żeby zapobiec podobnym w przyszłości, zainwestowała w Dimotely i opcję DELEGUJĘ. Zakupiła wzory dokumentów i dopłaciła za ich wypełnienie przez naszych prawników. Teraz czuje się zdecydowanie bezpieczniej, a jej klientki są znacznie lepiej poinformowane o swoich prawach i obowiązkach.
Czytaj dalej
Irek
Irek
Influencer
Irek od dwóch lat działa jako influencer. Ma już za sobą kilkanaście współprac z markami. Zaczynał - jak wielu - od barteru… I bez przemyślanych umów. Zwykle w zamian za bezpłatne otrzymanie produktu zobowiązywał się do wrzucenia zdjęcia pokazującego korzystanie z niego. Jego konto szybko rosło, współprace stawały się coraz poważniejsze i lepiej płatne, a klienci - coraz bardziej wymagający. Łańcuch osób decyzyjnych także się wydłużał i Irek coraz dłużej musiał czekać na akceptację materiałów. Przez to planowane publikacje przesuwały się w czasie, a klienci narzekali, że w rezultacie w jednym momencie promował kilka marek. Dodatkowo zauważył, że jedna z firm korzystała z jego...
… zdjęcia, które opublikował na IG, w swoich materiałach drukowanych. Bez jego zgody - i po roku od zakończenia współpracy! To był moment, w którym zdecydował się na zakup wzorów dokumentów Dimotely i oddanie ich wypełnienia w ręce prawników. Dzięki temu kolejne współprace zyskały jasne ramy, a klienci mieli świadomość konsekwencji nietrzymania się ustaleń.
Czytaj dalej

*Historie przedsiębiorców są fikcyjne, acz z podobnymi sytuacjami spotykamy się na co dzień. Od Ciebie zależy, czy wyciągniesz z nich wnioski!

Co mówią klienci
o pracy ze mną?

Maciej Aniserowicz
Maciej Aniserowicz
CEO Devstyle & Co
Kasia i jej zespół ogarniają u nas sprawy związane z każdym aspektem prawnym działalności naszych spółek: od zgodności z RODO, przez przeróżne przekształcenia po wszelkie wymagane regulaminy. Dotyczy to także umów z podwykonawcami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Wszystkie pytania kierujemy właśnie do Kasi i jej zespołu i nigdy długo nie czekamy na odpowiedź. Zawsze otrzymujemy rzetelną analizę naszej sytuacji i sposób kontaktu dopasowany do naszego sposobu działania.
Kamila Rowińska
Kamila Rowińska
Autorka 8 książek, CEO RBC,
założycielka Fundacji Kobieta Niezależna
Z Katarzyną Krzywicką mieliśmy okazję współpracować podczas organizacji wyjazdu dla naszej społeczności RBC Master Business Training. Szkolenie z legalnych aspektów marketingu i sprzedaży online wzbudziło ogromne zainteresowanie naszej społeczności. Katarzyna wspiera prawnie wielu naszych Masterów. My także jako Spółka RBC korzystamy ze wsparcia prawnego Katarzyny Krzywickiej i bardzo polecam współpracę z tą energiczną, konkretną i nastawioną na rozwiązania prawniczką.
Joanna Telka – Dudkowska
Joanna Telka – Dudkowska
Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy TELKA S.A.
Jeśli masz dość nudnej, mało zrozumiałej mowy, a prowadzisz biznes online i potrzebujesz wsparcia prawnego – musisz poznać Kasię Krzywicką. Jej wszechstronna wiedza, entuzjazm, umiejętności komunikowania się w sposób zrozumiały, umiejętność wejścia „w buty” przedsiębiorcy sprawiają, że współpraca z nią jest bardzo przyjemna, ale daje też wymierne korzyści. Kasia wykonała audyt zapisów RODO w naszym sklepie online oraz jest prawnym konsultantem w zakresie eCommerce oraz prawa konkurencji. Ponadto, jest to osoba z ewidentnym talentem uczenia się, znająca najnowsze trendy biznesowe. Jako że rozwój jest jedną z wartości mojej firmy polecam współprac z Kasią Krzywicka z pełną odpowiedzialnością.
Dr n. med. Joanna Ludwikowska
Dr n. med. Joanna Ludwikowska
specjalista radiologii, certyfikowana lekarka medycyny stylu życia
W trakcie pandemii postanowiłam przenieść część moich działań zawodowych do świata online. Do tej pory byłam zdecydowanie konsumentem w sieci, a nie przedsiębiorcą. Zdecydowałam się na zakup kursu „Produkt online na legalu” i to był strzał w dziesiątkę! Działalność online wyjaśniona krok po kroku – tak jak lubię! Najbardziej cenię ekspertki, które potrafią wytłumaczyć ze zrozumieniem swoją dziedzinę 🙂 Kurs ma krótkie, treściwe lekcje, przerabia się szybko i od razu można zacząć działać. Przyznam, że po kursie tak polubiłam sposób komunikacji Kasi, że już nie wyobrażałam sobie innej osoby do opieki prawnej nad moją firmą online. Do tej pory korzystam z usług zespołu Krzywickiej. Jeśli szukacie miejsca, gdzie kompleksowa opieka prawna będzie też dla Was zrozumiała, to polecam krzywicka.pl
Monika Borycka
Monika Borycka
Trendwatching i Innovation research, Twórczyni TRENDRADAR
Kasia to jedna z niewielu znanych mi prawniczek, która rozumie - albo jeszcze więcej - chce rozumieć nową technologię, jaka stoi dziś za wieloma biznesami potrzebującymi kompleksowej obsługi prawnej. To specjalistka, której nieobcy jest rozwój rynku technologicznego, która śledzi trendy zarówno w swoim, jak i wielu rozwijających się obszarach, która zna mechanizmy, pojęcia i najważniejsze wyzwania postępującej w wielu branżach digitalizacji. Chce być zawsze na czasie, szybciej niż inni rozgryza potencjalne prawne rozwiązania i na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę oraz swoje usługi o faktyczny stan tego, co dzieje się na rynku. Dodatkowo chce tą wiedzą dzielić się z innymi, robi to w przystępny i ciekawy sposób, uświadamiając mniejsze biznesy o ryzykach prawnych i ułatwiając pracę wielu przedsiębiorcom. Jestem pewna, że przed nią jeszcze niejeden innowacyjny projekt prawniczy, który zasypie lukę na rynku prawnej obsługi nowych rodzących się biznesów.
Wiktor Lewandowski
Wiktor Lewandowski
Prezes Zarządu Oiler Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów S.A.
Jak chronić swoją firmę, pracowników, a nade wszystko interesy kontrahentów? Polecam Państwu skorzystanie z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, takich jak Pani Katarzyna Krzywicka. Ponieważ nasza firma współpracuje z największymi, globalnymi firmami z branży naftowe, wymagania nam stawiane w tym zakresie są bardzo wysokie. Stąd też poprosiliśmy o ocenę naszych działań zgodnie z RODO i o rekomendację działań naprawczych Kancelarię Adwokacką Pani Katarzyna Krzywickiej. W mojej ocenie wykonała te zadania profesjonalnie i perfekcyjnie. Mamy zamiar współpracować w sposób ciągły i doskonalić naszą pracę w tym aspekcie. Z przyjemnością rekomenduję Państwu współpracę z Kancelarią Katarzyna Krzywickiej.
Marek Grodzki
Marek Grodzki
Właściciel Agencji Marketingowej - MarekG Media
Zanim odezwałem się do Kasi, miałem problem prawny. Moja umowa z Klientem, w żaden sposób nie zabezpieczała mnie, a Klienci mogli to wykorzystać, po zakończonej współpracy. Wybrałem Kasię i jej zespół ze względu na to, że widziałem, realną chęć pomocy i zainteresowania się moim biznesem. Rezonował też ze mną, jej przekaz na Social Mediach. Cieszę się, że podjąłem właściwą decyzję i zainwestowałem w pomoc prawną u Krzywickiej! Półtora miesiąca później miałem pierwszy przypadek, nadużycia ze strony Klienta i ta umowa uratowała mnie i zapobiegła kolejnym takim sytuacjom. Jeśli czytasz to i zastanawiasz się, czy warto…, to naprawdę warto. Wiem, że z biegiem czasu, o WIELE więcej kosztowałoby mnie to nerwów i pieniędzy, jeżeli bym NIE skorzystał, niż odezwał się po pomoc do specjalistów.
Katarzyna Bieleniewicz
Katarzyna Bieleniewicz
Gallup® Certified Strengths Coach, Trener, Podcaster Tuż przy uchu
Kasia pomogła mi przygotować pakiet umów, które pomagają mi mojej pracy trenera konsultanta. Tłumaczy paragrafy, klauzury i inne zawiłości w sposób profesjonalny, ale jednocześnie jasny i prosty. Przyjemnie się z nią współpracuje. Jeśli szukasz prawnika, który mówi po ludzku. Jeśli szukasz prawnika, który świetnie rozumie e-commerce, biznes online, nowe technologie. I jednocześnie zadbać o Twoją markę, jej bezpieczeństwo prawne i wizerunkowe wybierz Kasię.
Klaudia Łapa
Klaudia Łapa
CEO Pani od Klikania
„Jednym z elementów mojej pracy przy tworzeniu stron www jest wprowadzanie dokumentów prawnych na stronę. Moją rolą jest nie tylko przeniesienie treści, ale również sprawdzenie czy ich treść zgadza się ze stanem faktycznym. Wielokrotnie miałam przyjemność wdrażać wideo wzory od Kasi i śmiało mogę napisać, że to czysta przyjemność. Dokładnie wiem, które elementy mam sprawdzić, treść jest napisana prostym językiem, co też jest ważne dla odbiorcy, a dla mnie jako dla osoby, która bierze odpowiedzialność za to, żeby dokumenty były zgodne ze stanem faktycznym - ekstremalnie ważne. Wzory kupcie u Kasi, a potem przyjdźcie po stronę do mnie 😀 Gwarantuję, że będą wdrożone jak należy ;)”
Natalia Cholewa
Natalia Cholewa
SzkolaProductOwnera.pl
Podglądałam Kasię na Instagramie i któregoś dnia zobaczyłam, jak wysyła umowy powierzenia. “Hmm, ja tego nie potrzebuję” przemknęło mi przez myśl. Po czym Kasia dodała, że jedna z umów idzie do wirtualnej asystentki! Złapałam się za głowę - przecież współpracuję z taką właśnie asystentką, a umowy nie mam! Całe szczęście Kasia poratowała, nie tylko umową powierzenia, ale WSZYSTKIM czego potrzebowałam. To trochę tak, jakby mieć osobistego prawnika, który myśli za Ciebie, a jak coś się zmieni i trzeba zaktualizować dokumentację to Ci o tym przypomni.
Paweł Punda
Paweł Punda
Co-founder, Managing Partnej at CyCommSec
„Katarzyna, to prawdziwy prawnik „technologiczny”, nie dość, że doradza w obszarze e-commerce i danych osobowych, to także sama tworzy technologię. Cóż więcej? Rozumienie technologii jest kluczowe dla doradzania w tym obszarze. Dodatkowo reprezentuje bardzo wysoki poziom merytoryczny, zawsze zaangażowana w projekty, z licznymi propozycjami rozwiązań, czego niejednokrotnie doświadczyłem, współpracując z Katarzyną.”
Zuzanna Skrzyńska
Zuzanna Skrzyńska
Kasia Krzywicka wspiera mnie właściwie od początku mojej działaności w internecie i jednocześnie działalności biznesowej. Niejednokrotnie korzystałam z konsultacji u Kasi Krzywickiej, poruszając z nią takie zagadnienia, jak prawne aspekty prowadzenia kursów online i sprzedaż w modelu subskrypcyjnym, rozpatrywanie nietypowych reklamacji czy też zagrożenia w obszarze prawa, z którymi może wiązać się sprzedaż konkretnych produktów elektronicznych. Jej indywidualne podejście i otwartość na te również nietypowe tematy oraz problemy sprawiły, że mogę prowadzić i rozwijać biznes ze spokojną głową, wiedząc, że to, co robię, jest zgodne z prawem.
Dominik Juszczyk
Dominik Juszczyk
certyfikowany trener Instytutu Gallupa, konsultant, autor kursów online, facylitator
Co powiedzielibyście na współpracę z osobą, która jest bardzo kontaktowa i jednocześnie bardzo konkretna, a do tego umie uważnie słuchać i uwzględniać Wasz kontekst w umowach? Ja, kiedy pracuję z osobą, która tak działa czuję się bardzo zaopiekowany i jednocześnie bardzo bezpiecznie. Właśnie tak wygląda współpraca z Kasią! Kasia przygotowała dla mnie umowy w kilku obszarach - za każdym razem mieliśmy spotkanie o potrzebach, pierwszą wstępną propozycję, możliwość zgłoszenia uwag i przede wszystkim możliwość dopytania o obszary, które chciałem lepiej zrozumieć. W wyniku naszej współpracy dostałem profesjonalnie przygotowane dokumenty z jasnymi informacjami co dalej z nimi zrobić. Bardzo Wam polecam współpracę z Kasią - jest profesjonalnie, bezpiecznie i z uśmiechem!
Patrycja Bukowska
Patrycja Bukowska
twórczyni marki „Zapanuj nad słowami”
Z Kasią miałam przyjemność współpracować przy kilku projektach. Choć „przyjemność” to mało powiedziane – Kasia zaraża entuzjazmem i wykazuje się niesamowitym zaangażowaniem. Przeprowadziła dla uczestników mojego kursu korekty tekstów webinar poświęcony prawnym aspektom prowadzenia działalności. Zachwyciła wszystkich merytorycznym poziomem szkolenia – umie oswoić paragrafy jak nikt inny. Spontaniczną kontynuacją tego projektu było stworzenie wzoru umowy dla korektorów. Kasi zależało na tym, by jak najdokładniej poznać specyfikę tego zawodu i problemy, z jakimi spotykają się korektorzy w kontaktach z klientami. Przeanalizowała moje umowy z korporacjami finansowymi, dopytywała o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu mogła stworzyć jedyny na rynku spersonalizowany wzór umowy broniący interesów korektorów. Poprosiłam niedawno Kasię, by zweryfikowała zapisy umowy, którą dostałam od jednego z moich kontrahentów. Choć z prawnikami współpracuję od kilkunastu lat i specjalizuję się w korekcie tekstów prawnych, Kasia zaskoczyła mnie celnymi komentarzami. Mimo że znany się nie od dziś, byłam pod wrażeniem jej merytorycznych uwag dotyczących zakresu umowy. Spokój i pewność, że moje interesy są zabezpieczone, są warte każdej ceny. Kasia przełamuje stereotyp prawnika, który widzi tylko paragrafy i mówi niezrozumiałym językiem. Doskonale zajmie się prawną stroną Waszego biznesu.
Łukasz Boguszewski
Łukasz Boguszewski
współzałożyciel Fundacji 2Kariera
Startując z projektem 2Kariera zaczynałem praktycznie z zerową znajomością tego jak to zrobić. Mieliśmy fajny pomysł ale żadnego doświadczenia, w tym jak się takie pomysły materializuje. Wtedy pojawiła się Kasia Krzywicka. Chcąc być w porządku z moimi klientami i współpracownikami zdecydowałem się na profesjonalny audyt strony pod kątem obowiązującego prawa. To ile uwag naniosła Kasia Krzywicka, jak dużo dokumentów mi przygotowała, otworzyło oczy na to, że dzisiaj chcąc robić coś profesjonalnie, nie możesz nie korzystać z outsourcingu. W dobie zagrożeń związanych z ochroną danych osobowych, Kasia proponuje kompleksowe zabezpieczenie prawne. Do tego należy dodać pasję z jaką to robi. Jest zaangażowana w 200%. Na pewno nie jest prawnikiem realizującym zadanie zakontraktowane na godziny, ale poświęca się i daje dużo więcej niż oczekiwałem. Bardzo dobra współpraca. Świetny profesjonalista. Polecam każdemu.

Najczęściej zadawane pytania

A co jeśli wybiorę opcję KONSULTUJĘ, a potem jednak zechcę oddelegować całość?
Weźmiemy to zadanie na siebie! Po prostu zgłoś się do nas, a po uregulowaniu różnicy między pakietem KONSULTUJĘ i DELEGUJĘ, nasi prawnicy skontaktują się z Tobą, by uzyskać potrzebne informacje i wypełnić dokumenty za Ciebie.
Czy ktoś niemający pojęcia o prawie będzie w stanie poradzić sobie z dokumentami?
To właśnie dla takich osób powstały videowzory i Dimotely! Dzięki temu, że wewnątrz dokumentów znajdziesz komentarze, a przez całość przeprowadza Cię instrukcja w formie video, krok po kroku - a właściwie punkt po punkcie - jesteś w stanie samodzielnie uzupełnić wszystko. I to bez znajomości kodeksów, ustaw i rozporządzeń. Konsultacja z naszym prawnikiem jest wisienką na torcie dobrze wykonanej pracy - masz pewność, że dokumenty są poprawne i możesz ruszać dalej!
Mój biznes rozwija się bardzo szybko – skąd mam wiedzieć, kiedy będę potrzebować kolejnych dokumentów lub zmian?
Parafrazując Heraklita z Efezu - w biznesie jedyną stałą jest zmiana. Dlatego wszelkie aktualizacje dokumentów w związku ze zmianami w prawie otrzymasz od nas bezpłatnie, a o nowych wzorach powiadomimy Cię mailem. Jeśli jednak zmienisz model biznesowy i zobaczysz, że potrzebna jest bardziej kompleksowa zmiana w dokumentacji, wtedy zgłoś się do nas, a my podpowiemy, czego potrzebujesz.
Czy to nie przesada? Ludzie jakoś robią interesy bez umów i żyją.
Umówmy się, ludzie robią wiele nieodpowiedzialnych rzeczy i nic się nie dzieje… choć często - do czasu. Tak naprawdę nigdy nie masz pewności, jak od kulis wygląda cudzy biznes, jakie ponosi ryzyko i jak się przed nim zabezpiecza. Dlatego zamiast skupiać się na kimś - zadbaj o swoje interesy. Ostatecznie to Ty poniesiesz konsekwencje, jeśli nie dopilnujesz swoich obowiązków jako przedsiębiorca.
Czy jest sens kupowania pojedynczych videowzorów? Nie mam budżetu na zakup wszystkich, które podpowiedział mi formularz.
Pewnie, że jest sens! Pomyśl w ten sposób - jeśli wybierasz się w góry i nie masz pieniędzy na profesjonalny sprzęt, będzie bezpieczniej, jeśli chociaż kupisz sobie porządne buty. W resztę możesz inwestować, kiedy pojawią się kolejne środki. Tu jest podobnie - jak najbardziej możesz podejść do tematu małymi krokami.

Jeśli nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz, aby zabezpieczyć prawnie Twój biznes lub nie ma tu dokumentu, którego szukasz, napisz proszę do nas.

Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy,
aby Ci pomóc.

Kasia Krzywicka, LL.M

Kasia Krzywicka, LL.M