Pozostańmy w kontakcie!


  Punkt kontaktowy usługodawcy - skontaktuj się za pomocą formularza, który znajdziesz TUTAJ.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Katarzyna Krzywicka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Katarzyna Krzywicka Kancelaria Adwokacka. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności osadzonej na tej stronie internetowej

  Masz pytania?

  Wyślij wiadomość na mail: kontakt@krzywicka.pl lub skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego.

  Na wszystkie wiadomości odpowiadam zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego.

  Najczęściej zadawane pytania

  A co jeśli wybiorę opcję KONSULTUJĘ, a potem jednak zechcę oddelegować całość?
  Weźmiemy to zadanie na siebie! Po prostu zgłoś się do nas, a po uregulowaniu różnicy między pakietem KONSULTUJĘ i DELEGUJĘ, nasi prawnicy skontaktują się z Tobą, by uzyskać potrzebne informacje i wypełnić dokumenty za Ciebie.
  Czy ktoś niemający pojęcia o prawie będzie w stanie poradzić sobie z dokumentami?
  To właśnie dla takich osób powstały videowzory i Dimotely! Dzięki temu, że wewnątrz dokumentów znajdziesz komentarze, a przez całość przeprowadza Cię instrukcja w formie video, krok po kroku - a właściwie punkt po punkcie - jesteś w stanie samodzielnie uzupełnić wszystko. I to bez znajomości kodeksów, ustaw i rozporządzeń. Konsultacja z naszym prawnikiem jest wisienką na torcie dobrze wykonanej pracy - masz pewność, że dokumenty są poprawne i możesz ruszać dalej!
  Mój biznes rozwija się bardzo szybko – skąd mam wiedzieć, kiedy będę potrzebować kolejnych dokumentów lub zmian?
  Parafrazując Heraklita z Efezu - w biznesie jedyną stałą jest zmiana. Dlatego wszelkie aktualizacje dokumentów w związku ze zmianami w prawie otrzymasz od nas bezpłatnie, a o nowych wzorach powiadomimy Cię mailem. Jeśli jednak zmienisz model biznesowy i zobaczysz, że potrzebna jest bardziej kompleksowa zmiana w dokumentacji, wtedy zgłoś się do nas, a my podpowiemy, czego potrzebujesz.
  Czy to nie przesada? Ludzie jakoś robią interesy bez umów i żyją.
  Umówmy się, ludzie robią wiele nieodpowiedzialnych rzeczy i nic się nie dzieje… choć często - do czasu. Tak naprawdę nigdy nie masz pewności, jak od kulis wygląda cudzy biznes, jakie ponosi ryzyko i jak się przed nim zabezpiecza. Dlatego zamiast skupiać się na kimś - zadbaj o swoje interesy. Ostatecznie to Ty poniesiesz konsekwencje, jeśli nie dopilnujesz swoich obowiązków jako przedsiębiorca.
  Czy jest sens kupowania pojedynczych videowzorów? Nie mam budżetu na zakup wszystkich, które podpowiedział mi formularz.
  Pewnie, że jest sens! Pomyśl w ten sposób - jeśli wybierasz się w góry i nie masz pieniędzy na profesjonalny sprzęt, będzie bezpieczniej, jeśli chociaż kupisz sobie porządne buty. W resztę możesz inwestować, kiedy pojawią się kolejne środki. Tu jest podobnie - jak najbardziej możesz podejść do tematu małymi krokami.

  Dołącz do newsletterowej społeczności!